arrow-up.svg
spacer.svg

Restoranas „Sala“

Karaliaus Mindaugo pr. 50, LT-44334 Kaunas.
Dirbame kiekvieną darbo dieną nuo 11 iki 17 val.

Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant
el. paštu: privatumas@salarestoranas.lt

Kaip atvykti?

 

Parkavimas prie restorano „Sala“

„Žalgirio“ arenos automobilių stovėjimo aikštelėje savo transporto priemonę nemokamai trims valandoms galima palikti ne renginių metu. Tam reikia išmaniajame telefone būti įsidiegus „ADC parking“ programėlę ir susiejus ją su banko kortele bei automobilio valstybiniu numeriu. Neturintiems programėlės „Žalgirio“ arenos užtvarai nepakils. Po trijų nemokamų valandų, už kiekvieną papildomą valandą, miesto parkavimo rinkliavai nuskaitoma po 1 eurą.

Domina parkavimas renginių metu? Jų metu parkavimo laikas įvedamas dar likus 3 valandoms iki renginio pradžios (t.y., jei Eurolygos rungtynės prasideda 20 val., tai renginio parkavimo pradžia – 17 val.). Nuo to momento iki pat renginio pabaigos, parkavimo kaina yra fiksuota, o ne valandinė ir svyruoja nuo 3 iki 10 eurų renginiui. Automobilių parkavimo leidimą renginiui galima įsigyti „ADC parking“ sistemoje.

spacer.svg

Staliukų rezervacija

Staliukų rezervacija rezerv.jpg

Darbo laikas: Pirmadienis - Penktadienis 11:00 - 17:00

spacer.svg

Informuojame, kad siekdami užtikrinti geriausią patirtį lankantis šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. Cookies), kurie yra privalomi palaikyti sklandų veikimą ir nerenka jokių papildomų duomenų apie naudojimąsi elektronine svetaine. Slapukų politika Supratau ×