arrow-up.svg
Tadas
„Žalgirio“ arenos maitinimo vadovas
Labiausiai įkvepia bendravimas ir dalijimasis idėjomis su žmonėmis, kurie dievina maistą. Geras maistas – neturi sienų. Todėl visada galima atrasti naujų ir neeilinių dalykų, kurių galima išmokti – tai nepakeičiama!
Jolanta
Šefė
Maisto gamyba - meno šaka, tai kaip tapyba, tik rėmai - lėkštė... Suvokdama, kad tai labai laikina, bet tuo pačiu žinodama, kiek daug tai reiškia restorano svečiams, kiekviename patiekale palieku mažą dalelę savęs. Su žinojimu, kad jie sugrįš... O tu toliau „TAPYSI“...
Liveta
Klientų aptarnavimo vadybininkė užsakomiesiems renginiams
SALA – daugiau nei restoranas. Tai jausmas, aplinka, vaizdas, skoniai ir, svarbiausia, – žmonės. Kiekvieną dieną pasitinku nekantraudama susipažinti su Jumis.

restoranas@salarestoranas.lt | +370 688 77630

Neringa
Ložių ir barų aptarnavimo vadybininkė
Visada norisi padaryti tai, kas išliktų svečiams kaip geriausi įspūdžiai ir jie norėtų sugrįžti vėl. Jūsų norai – tarsi maži iššūkiai, kuriuos stengiuosi įgyvendinti iki smulkmenų.

Informuojame, kad siekdami užtikrinti geriausią patirtį lankantis šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. Cookies), kurie yra privalomi palaikyti sklandų veikimą ir nerenka jokių papildomų duomenų apie naudojimąsi elektronine svetaine. Slapukų politika Supratau ×